دانشگاه پیام نور واحد راز در یک نگاه

۵ کل مقالات داخلی ۰ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۰ کل کنفرانسها ۰ کل دانشجویان ۰ کل اساتید ۱۳ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه دانشگاه پیام نور واحد راز در سالهای اخیر

دغدغه اصلی محققان دانشگاه پیام نور واحد راز در سال ۱۳۹۸ موضوع مفهوم هویت و هویت اجتماعی بوده است.
توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) دانشگاه پیام نور واحد راز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه پیام نور واحد راز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۹ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات دانشگاه پیام نور واحد راز به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطدانشگاه پیام نور واحد راز

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره دانشگاه پیام نور واحد راز

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که دانشگاه پیام نور واحد راز در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی دانشگاه پیام نور واحد راز

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی دانشگاه پیام نور واحد راز

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد راز در مقالات تولیدی سال 1398 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1398 موضوع مفهوم هویت و هویت اجتماعی می باشد.

دانشگاه پیام نور واحد راز با اخذ مجوز از سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور از مرداد ماه 1386 راه اندازی شد و با ثبت نام بیش از95دانشجو در رشته مهندسی کشاورزی با دو گرایش مهندسی مدیریت و آبادانی روستا ها و مهندسی علوم دامی و رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی فعالیت خود را آغاز نمود .
ساختمان این واحد دانشگاهی در سال 1391 در زمینی به مساحت 5هکتار به بهره برداری رسید و ساختمان اداری/آموزشی شامل دوطبقه می باشد و دارای امکاناتی از قبیل سالن همایش دارای امکانات سمعی،بصری - اینترنت پرسرعت-سایت کامپیوتری مجهز -کتابخانه و سالن مطالعه-ویدئوپروژکتور برای کلاسهای درسی و.. می باشد.
از مهمترین افتخارات این واحد دانشگاهی می توان به آمار بالای قبولی دانشجویان فارغ التحصیل این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های معتبر کشوری و همچنین کسب برترین مجری برگزاری آزمون سراسری سال 1393 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور در سطح استان خراسان شمالی اشاره نمود.
هم اکنون این واحد دانشگاهی دارای سه عضو محترم هیات علمی و کادر اداری متخصص و تحصیل کرده، بهمراه اساتید مجرب و متعهد ، با دارا بودن 10رشته تحصیلی حسابداری- تربیت بدنی- حقوق- الهیات(فقه و مبانی حقوق اسلامی)-علوم سیاسی-مهندسی کشاورزی(علوم دامی)-مهندسی کشاورزی(علوم کشاورزی)-مهندسی کشاورزی(مدیریت وآبادانی روستاها)-مهندسی اقتصاد کشاورزی و مهندسی تولیدات دامی مشغول به فعالیت می باشد و مجدانه پیگیر جذب رشته های موردنیاز و کاربردی شهرستان می باشد.