دانشگاه پیام نور واحد اردستان در یک نگاه

کل مقالات داخلی کل مقالات ISI ۰ کل مجلات کل کنفرانسها ۰ کل دانشجویان ۰ کل اساتید ۳۲ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه دانشگاه پیام نور واحد اردستان در سالهای اخیر

توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) دانشگاه پیام نور واحد اردستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه پیام نور واحد اردستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۹ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات دانشگاه پیام نور واحد اردستان به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطدانشگاه پیام نور واحد اردستان

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره دانشگاه پیام نور واحد اردستان

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که دانشگاه پیام نور واحد اردستان در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی دانشگاه پیام نور واحد اردستان

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی دانشگاه پیام نور واحد اردستان

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران دانشگاه پیام نور واحد اردستان در مقالات تولیدی سال 1398 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1398 موضوع و می باشد.


گسترش آموزش در کشور یکی از ارکان توسعه علمی،رشد اجتماعی،شکوفایی استعدادها و زمینه ساز خلاقیت های انسانی است. دانشگاه پیام نور طبق اساسنامه مصوب جلسات 99 و 100 مورخه 1/9/1367 و 8/9/1367 شورای مشترک کمسیون های 1 و 2 شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس شده است.در حال حاضر این دانشگاه با دارا بودن بیش از 350 واحد و مرکز در سراسر ایران نقش چشمگیری در تحقق اهداف بلند آموزش عالی کشور دارد.
دانشگاه پیام نور مرکز اردستان نیز یکی از مراکز نسبتاً قدیمی دانشگاه پیام نور است که در مهر ماه 1374با جذب 120 نفر دانشجو در رشته علوم تربیتی که از طریق دوره های آزاد و کنکور سراسری پذیرفته شده بودند فعالیت آموزشی خود را آغاز نموده است. در سال 1375 رشته های مدیریت بازرگانی و ادبیات فارسی و در سال 1376 رشته علوم اجتماعی و نهایتاً از سال 1380 تا کنون تعداد 19 رشته تحصیلی بر رشته های دایر در آن افزوده شده است.اکنون پس از قریب به 16 سال از عمر این دانشگاه ، شاهد پیشرفت های قابل توجهی در حوزه های آموزشی، عمرانی ، فرهنگی و پژ.وهشی می باشیم.
در حال حاضر این دانشگاه جمعاً با 23 رشته تحصیلی و 2500 نفر دانشجو مشغول به ادامه فعالیت می باشد. به منظور توسعه فضای آموزشی و اداری فاز اول دانشگاه با مساحت 2000 متر در سال 1380به بهره برداری رسید و در سال های اخیر با تسریع بخشیدن به فعالیت های عمرانی فاز دوم دانشگاه به مساحت 2000 متر مربع در بهمن ماه سال 1387 افتتاح گردید و در حال حاضر نیز مجتمع فرهنگی و نمازخانه و نیز دانشکده فنی و مهندسی آن در حال ساخت می باشد.