موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در یک نگاه

۱۲۷ کل مقالات داخلی ۰ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۰ کل کنفرانسها ۹۰۰ کل دانشجویان ۱۳۰ کل اساتید ۱۴ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در سالهای اخیر

دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در سال ۱۳۹۸ موضوع مخلوط آسفالت ماستیک و سیستم مدل سازی اطلاعات ساختمان بوده است.
توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۹ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطموسسه آموزش عالی لامعی گرگانی

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی لامعی گرگانی در مقالات تولیدی سال 1398 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1398 موضوع مخلوط آسفالت ماستیک و سیستم مدل سازی اطلاعات ساختمان می باشد.

مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی – غیر انتفاعی  لامعی گرگانی مؤسسه ای است با مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (موافقت قطعی 7/5/85 شورای گسترش آموزش عالی) که به آموزش دانشجویان که از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش پذیرفته شده اند می پردازد.

 

موضوع مؤسسه

  فراهم آوردن امکانات لازم و متناسب با فعالیتهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مرتبط در چارچوب مبانی آموزشی انقلاب اسلامی – پذیرش دانشجو پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی وزارت، همکاری با مراکز علمی کشور به منظور گسترش و اعتلای آموزشی و پژوهشی در کشور به استناد مجوز شماره 645 مورخه 3/6/86 صادره از شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری.

 

اهداف

    1- تلاش در جهت دستیابی به اهداف مدون شورای عالی انقلاب فرهنگی

    2- ایجاد بستری مناسب برای فعالیتهای علمی، پژوهشی و فرهنگی

    3- کمک به ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه، اشتغالزایی

    4- مشارکت در توسعه آموزش عالی و پژوهشهای علمی به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور

     5- کاهش تصدی گری و هزینه های دولت و سرمایه گذاری در فعالیتهای فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی

     6- کمک به بالا بردن ظرفیت دانشجویی کشور به ویژه استان گلستان و تنوع بخشی به فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی

     7- تلاش منظم، هدفدار و سازمان یافته و تقویت تفکر صحیح در قالب فعالیت های متناسب با سن و جنس در حوزه علمی و فرهنگی

     8- انجام خدمات فنی و مشاوره ای و برگزاری دوره ها و کارگاهها ی علمی و تخصصی به منظور ارتقاء دانش فنی و مهارتهای تخصصی