دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در یک نگاه

۶۰ کل مقالات داخلی ۰ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۰ کل کنفرانسها ۲۶ کل دانشجویان ۴ کل اساتید ۱۳ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در سالهای اخیر

توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۹ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطدانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سردشت در مقالات تولیدی سال 1398 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1398 موضوع و می باشد.

  دانشگاه آزاد اسلامی سردشت در تیرماه ۱۳۸۶ مصادف با سالگرد بمباران شیمیایی افتتاح و در ترم پاییز همان سال با پذیرش ۸۶ دانشجو به صورت قرارداد مشترک آموزشی با دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد رسماً فعالیت آموزشی خود را شروع نمود. هم اینک دانشگاه آزاد اسلامی سردشت پس از نه سال تجربه فعالیت آموزشی در ۳۹ رشته­ ی تحصیلی کاردانی و کارشناسی؛ مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری، معماری، الکترونیک، مخابرات، امور گمرکی، تربیت معلم آموزش و پرورش ابتدائی، تربیت بدنی (مربیگری)، تربیت بدنی (مدیریت)، عمران (کارهای عمومی ساختمان)، تربیت معلم آموزش زبان انگلیسی، الکتروتکنیک (برق صنعتی)، الکتروتکنیک (تأسیسات الکتریکی)، نقشه کشی معماری، کامپیوتر (نرم افزار)، ساختمان (کارهای عمومی ساختمان)، تربیت بدنی، علمی کاربردی حسابداری، مدیریت خانواده و دارای مقطع کارشناسی در رشته های آموزش و پرورش ابتدائی، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی اجرای (عمران)، مهندسی تکنولوژی کامپیوتر (نرم افزار)، علمی کاربردی معماری، علمی کاربردی حسابداری، تربیت بدنی و علوم ورزشی، حقوق، علوم قضایی، علوم تربیتی، آموزش زبان انگلیسی، مهندسی تولیدات دامی، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، علوم اقتصادی، زمین شناسی، مترجمی زبان انگلیسی، روانشناسی ،  با همکاری ۱۰۵ نفر مدرس هیأت علمی و حق التدریس در فضایی آموزشی و اداری و ساختمان ۴ طبقه تحت مالکیت با زیربنای ۱۳۰۰ مترمربع ، خدمات آموزشی خود را  ارائه  می­دهد.

  این مرکز درحال حاضر با جذب ۱۵ نفر نیروی اداری ،و نیزفعال سازی  ۸ کارگاه کامپیوتر،نقشه کشی، مدار فرمان، سیم پیچی،هیدرولیک و پنوماتیک، الکترونیک، الکتروتکنیک، عمران و معماری و یک مرکز پخش کتب دانشگاهی، باشگاه فعال پژوهشگران جوان و نخبگان،کتابخانه دارای ۱۸۰۰۰ جلد کتاب، پذیرش بیش از ۱۱۰ مقاله با نمایه ISI  ،ISC  و علمی پژوهشی و.. زیر چتر حمایتی مجموعه هیأت امنای استان و راهنمایی و هدایت واحد مهاباد و سازمان مرکزی خدمات رسانی می کند.