دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در یک نگاه

۸۹۵ کل مقالات داخلی ۶ کل مقالات ISI ۰ کل مجلات ۷ کل کنفرانسها ۴۶۹۷ کل دانشجویان ۱۰۳ کل اساتید ۱۵ قدمت دانشگاه به زودی طرحهای پژوهشی غیر از داده های تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه که به صورت دستی از سایت دانشگاه و یا آمار منتشر شده موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی استخراج شده است سایر داده ها به صورت خودکار و بر اساس پایش ماشینی بروی مقالات نمایه شده از کنفرانسها و ژورنالهای کشور و یا پایگاههای بین المللی صورت می پذیرد. در صورتی که مغایرتی در داده های واقعی و آمار اعلام شده از روی این سایت ملاحظه می نمایید، می توانید از طریق بخش ارتباط با ما با کارشناسان سیویلیکا برای رفع مغایرت ارتباط بگیرید.

رتبه دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سالهای اخیر

دغدغه اصلی محققان دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در سال ۱۳۹۸ موضوع تکرار اقرار و بهینه سازی بوده است.
توضیح نمودار رتبه بندی سالانه

نمودار زیر رتبه (Rank) دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است.
هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود.
با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۹ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.نمودار سالانه مقالات دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی به تفکیک مقالات کنفرانسی و ژورنالی

توضیح نمودار سالانه تولید مقالات علمی

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI منتشر شده توسطدانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

توضیح نمودار سالانه مقالات بین المللی ISI

نمودار زیر تعداد مقالات منتشر شده توسط پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در هر سال را نمایش می دهد. این نمودار شامل مقالات ژورنالی و کنفرانسی پذیرفته شده پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی می باشد که به تفکیک سال است. با کلیک بر روی عبارت "مقالات ژورنالی" و یا "مقالات کنفرانسی" قابلیت انتخاب و افزوده شده هر یک مقالات مجموعه های ژورنالی یا کنفرانسی به نمودار وجود دارد.نمودار کنفرانسهای برگزار شده و شماره نشریات منتشره دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

توضیح نمودار کنفرانسها و ژورنالها

نمودار زیر شامل دو سری داده است. سری اول، تعداد کنفرانسهایی که دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در هر سال برگزار نموده است و سری دوم شامل شماره هایی از نشریات علمی است که توسط دانشگاه به چاپ رسیده است.همکاران استراتژیک علمی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

توضیح نمودار همکاران استراتژیک علمی

تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

نمودار چگالی موضوعات مهم پژوهشی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی

توضیح نمودار چگالی موضوعات پژوهشی

عمده محورها و کلیدواژه های علمی مورد بحث توسط پژوهشگران دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی در مقالات تولیدی سال 1398 به صورت زیر می باشد. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند.
یعنی دغدغه اصلی محققان 1398 موضوع تکرار اقرار و بهینه سازی می باشد.

دانشگاه در سال 1384 تاسیس و با تعداد 35 نفر دانشجو در رشته حقوق فعالیت خود را آغاز نمود.

در چارت جدید دانشگاه که به تصویب هیات امنا رسیده تعداد پست های سازمانی از 185 به 365 پست و تعداد دانشکده ها از 3 به 7 دانشکده ارتقاع یافته است.

این دانشگاه هم اکنون با جذب بیش از 4800 نفر دانشجو در رشته های فنی و مهندسی ،علوم انسانی ، علوم پایه در رشته­ای متعدد،در مقاطع مختلف کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، در حال فعالیت است .

در بخش آموزشی، دانشگاه با جذب 107 نفر به عنوان هیات علمی و 70 نفر به صورت حق التدریس در رشته های مختلف به تعلیم و تعلم دانشجویان می­پردازد.

در بخش اداری نیز با وضعیت استخدامی 170 نفر بصورت رسمی ، پیمانی ، قراردادی و شرکتی در راستای اهداف دانشگاه مشغول به فعالیت می باشند .